Virtuální kanceláře

Pracujete z domova? Potřebujete adresu pro svoji firmu, kam by Vám přicházela pošta? Chcete, aby Vaše společnost měla sídlo v Praze na prestižní adrese? Přesto chcete mít sídlo firmy? Podle zákona je nutné mít sídlo firmy, a právě proto je tu naše nabídka „virtuální sídlo Praha“ pro firmy!

Virtuální sídlo firmy znamená, že můžete mít adresu Vaší společnosti v Praze, ačkoliv reálně podnikáte třeba z domova nebo ze vzdálenějšího města. Sídlo v Praze je ale pro spoustu obchodních partnerů významným kritériem, kterým posuzují Vaší firmu, a tak je virtuální sídlo firmy možnost, jak zvýšit prestiž Vaší firmy právě dobrou adresou. Virtuální sídlo poskytujeme na dvou adresách v Praze, a to v Holešovicích (Praha 7) a ve Vinohradech (Praha 10). Na adresu virtuálního sídla Vám přichází pošta, na kterou od nás dostanete upozornění formou SMS či e-mailem. Následně jsme schopní poštu přeposlat na Vámi určenou adresu (v ceně do 100 Kč na měsíc). Virtuální sídlo Praha – pokud chcete mít sídlo firmy v Praze, je virtuální sídlo ta pravá možnost pro Vás!

Virtuální kancelář Praha je rozšířená služba virtuálního sídla Praha : nejen že máte virtuální sídlo firmy na prestižní adrese v Praze, kam Vám chodí pošta, ale je k tomu i služba úschovy došlé pošty, dosílka pošty (v ceně do 100 Kč za měsíc), avízo na došlou poštu formou SMS či e-mailem, ale hlavně obdržíte jedinečné telefonní číslo, kde se recepce vždy hlásí jménem Vaší společnosti a hovor lze přepojit dle Vašich požadavků! Virtuální kancelář Praha je pohodlná, levná a kvalitní služba pro každého podnikatele či formu, kteří chtějí, aby na jejich adrese figurovalo hlavní město Praha (Praha 7 – Holešovice, nebo Praha 10 – Vinohrady).

Virtuální sídlo firmy i virtuální kancelář poskytujeme na rok, ale lze dohodnout i kratší období. Virtuální sídlo Praha, Virtuální kancelář (kanceláře) Praha – služba, při které neplatíte žádné aktivační poplatky!

Ceník pro „virtuální sídlo Praha“ a „virtuální kancelář Praha“ podle lokality

V uvedených cenách je zahrnuto:

• příjem pošty a oznámení formou sms nebo mailem
• dosílka pošty v ceně do 100 Kč/měsíc

!!! ŹÁDNÉ AKTIVAČNÍ POPLATKY !!!

!!! INDIVIDUÁLNĚ LZE DOHODNOUT KRATŠÍ OBDOBÍ !!!

 

Virtuální kancelář se sídlem firmy – Praha 7, Holešovice, Kamenická 56

Virtuální kancelář se sídlem firmy – 5 880 Kč/rok, nebo 8 640 Kč/2 roky (360 kč/měsíc)

– sídlo firmy zapsané v obchodním rejstříku
– příjem a úschova došlé pošty
– avizo formou sms nebo mailem
– možnost doslání zásilek
– jedinečné telefonní číslo

Virtuální kancelář se sídlem firmy – Praha 10, Vinohrady, Říčanská 5

Virtuální kancelář se sídlem firmy – 9 000 Kč/rok

– sídlo firmy zapsané v obchodní m rejstříku
– příjem a úschova došlé pošty
– avizo formou sms nebo mailem
– možnost doslání zásilek